Avea İşlemler

Windows Phone için Avea Online İşlemler Uygulaması

Platform: Windows Mobil
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Özkan Yılmaz
tamindir.com indir.com

Avea İşlemler, Avea faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için hazırlanmış online işlemler uygulaması. Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip yükleyebileceğiniz uygulama ile konuşma, internet, sms kullanımlarınızı takip etmekten fatura sorgulamaya, lira göndermekten çağrılarınızı yönetmeye kadar pek çok işlemi yapabiliyorsunuz.

Operatörlerin online işlemler uygulaması mobil platformlarda da kullanılabiliyor ve hatta dair birçok işlem hem zahmetsizce hem de güvenli bir şekilde yapılabiliyor. Avea Online İşlemler de bu uygulamalardan biri. Ancak Avea'nın Windows Phone kullanıcıları için hazırladığı resmi bir online işlem uygulaması bulunmuyor. Avea İşlemler ise bu açığı bir nebze kapatıyor diyebilirim. Her ne kadar Android ve iOS platformlarındaki kadar başarılı olmasa da resmi uygulama gelene kadar kullanılabilir diye düşünüyorum.

Avea İşlemler uygulaması ile yapabilecekleriniz:

  • Paket (internet, SMS ve konuşma) detaylarını takip etme
  • Son fatura ve güncel fatura sorgulama
  • Lira gönderme ve isteme
  • Ara Beni mesajı gönderme ve ödemeli arama
  • Ödemeli kısa mesaj gönderme
  • Numara gizleme
  • Çağrıları yönetme
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Avea İşlemler, uygulaması Avea sim kartını kullanan Windows mobile işletim sistemi kullanıcılarına genel anlamda mobil destek ve istek karşılama imkanı sunan bir yazılımdır.

Avea kullanıcılarına İnternet üzerinden yapılan tüm işlemleri kişisel olarak girişler gerçekleştirerek mobil uygulama üzerinden sorunsuz ve yüksek güvenlik önlemleri ile gerçekleştirme seçeneği sunmaktadır. Fatura ödeme, tarife değişikliği ve detaylarına erişme gibi bir çok seçeneği sunan bir uygulamadır.

Uygulama içerisinde; Kalan bakiyenizi ve paket bilgilerinizi sorgulayabilme, Son faturanızı veya güncel faturanızı sorgulayabilme, lira gönderebilir veya isteyebilirme imkanı mevcut dur.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;