Mackolik

Windows Phone İçin Spor ve Maç Sonuçları Uygulaması

Platform: Windows Mobil
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Yalla Apps
tamindir.com indir.com gezginler.net

Mackolik, öncelik futbol müsabakaları olmak üzere dünya genelindeki birçok spor karşılamaşmasına dair canlı maç sonuçlarını ve bilgilerini sunan uygulamadır.

Mackolik Canli Sonuclar ile Türkiye Süper Lig ve Avrupa liglerine ait maçları takip etmek mümkün. Diğer yandan aynı liglerin puan durumları ve önemli istatistikleri bu uygulama üzerinden görüntülenebiliyor. At yarışı sonuçlarının da kullanıcılara sunulduğu uygulama, spor dünyasına ait haberleri de aktarabiliyor.

Spor mücadelelerini canlı olarak sunan televizyon programlarını listeyen Mackolik uygulaması ile hiçbir maçı kaçırmayacaksınız.

Hayatınızda sporun ve spor müsabakalarının, haberlerin önemli bir yeri varsa mutlaka edinmeniz gereken bir uygulama.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Mackolik.com'un windowsphone için geliştirdiği uygulamadır. Uygulama ile dünya liglerinden futbol ve basketbol maçlarının canlı skor sonuçlarını öğrenebileceksiniz. 
Canlı skorun yanı sıra Süper Lig ve avrupa liglerine ait takımların puan durumları istatistiklerini görebiliyorsunuz. Kolay kullanımı sayesinde uygulama ile maçların skorlarını ve takımların durumlarını kolaylıkla görebileceksiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)

Mackolik.com tarafından geliştirilmiş Mackolik Windows Phone 7 uygulaması ile dünya liglerinden futbol ve basketbol canlı sonuçlarını en hızlı şekilde takip edin. Uygulamada liglerin puan durumları, fikstürler, kadrolar, iddaa oranları, canlı sonuçlar ve en son haberleri bulacaksınız.

Yeni:Bu versiyon ile birlikte takip etmek istediğiniz maçları veya takımları favori listenize ekleyip gelişmeleri anlık bildirim olarak alabilirsiniz.

Türkiye'nin rakipsiz canlı skor sitesi Mackolik.com şimdi cebinizde."

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;