Namaz Vakti

Windows Phone için Diyanet İşleri Namaz Vakitleri Uygulaması

Platform: Windows Mobil
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Mobilion
tamindir.com indir.com gezginler.net

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın resmi uygulaması Namaz Vakti ile dünya namaz vakitlerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Türkiye dahil tüm ülkelerin il il imsak, güneş, öğle, ikindi, akşam ve yatsı vakitlerini günbegün gösteren ve aylık olarak listeleyen uygulama son derece modern ve kullanımı basit arayüz ile gelmekte.

Din hakkında merak ettiğimiz her türlü bilgiye ulaşabileceğimiz en güvenilir kaynak olan Türkiye Cumhuriyeti Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Mobilion’a hazırlattığı Namaz Vakti uygulaması 5 vakit namaz için sesli bildirimlerde bulunan, yabancısı olduğunuz bir yerde kıbleyi kolaylıkla bulmanızı sağlayan kıble bulucuya sahip oldukça faydalı bir dini uygulama. Her namaz için ayrı ayrı bildirim ayarlama şansına sahipsiniz. Bildirimin namazdan önce veya namaz esnasında geleceğine siz karar veriyorsunuz. Mekke ve Medine’de seslendirilen ezanları da dinleyebildiğiniz uygulamanın en güzel yanı ise ilk indirmeden sonra bir ay boyunca internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışabilmesi.

Namaz Vakti Özellikleri:

  • Dünya namaz vakitlerini gösterme
  • Namazdan önce sesli bildirim ve namaz esnasında ezan okuma
  • Mekke ve Medine ezanları
  • Ezan sonrası okunacak dua (Orijinal, Arapça ve Türkçe)
  • Kıble yönünü gösterme
  • İlk indirmeden sonra internet bağlantısı gerektirmez.
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Namaz Vakti, uygulaması Türkiye Cumhuriyeti Diyanet İşleri Başkanlığı destekli olan namaz vakitleri çizelgesi sunan bir yazılımdır.

Uygulama, müslüman ve namaz kılan kullanıcılara T.C Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından sunulan bilgiler ile destekli olarak hazırlanan, dünyanın her yerinde namaz vakitlerine ulaşabileceğiniz bir yazılımdır.

Uygulama içerisindeki özellikler ise; Seçtiğiniz şehrin vakitlerini ilk indirmeden sonra 30 gün boyunca İnternet bağlantısı olmadan güncel olarak görebilir, Kıble yönünü bulabilir, Ezan ve ezan duasını dinleyebilme ve Namaz vakti gelmeden önce ve namaz vaktinde alarm kurabilme özellikleri ile dolu olan bir yazılımdır.

İndirme Sayfası (indir.com)

Türkiye Cumhuriyeti Diyanet İşleri Başkanlığı "Namaz Vakitleri" Uygulaması Açıklama Bu uygulama ile dünyanın her yerinde Namaz vakitlerine ulaşabilirsiniz. Özellikleri: · Seçtiğiniz şehrin vakitlerini ilk indirmeden sonra 30 gün boyunca İnternet bağlantısı olmadan görebilirsiniz. · Kıble yönünü bulabilirsiniz. · Ezan ve ezan duasını dinleyebilirsiniz. · Namaz vakti gelmeden önce ve namaz vaktinde alarm kurabilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;