Vodafone Self Servis

Windows Phone için Vodafone Hat Yönetme Uygulaması

Platform: Windows Mobil
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
tamindir.com indir.com gezginler.net

Vodafone Self Servis, Vodafone’un bireysel faturalı ve faturasız aboneleri sunduğu bir hizmet olup, akıllı telefon ve tablet üzerinden hat yönetimini mümkün kılmaktadır. Tarife görüntüleme, tarife değişikliği yapma, paket detaylarını görüntüleme, ek paket satın alma gibi işlemleri rahatlıkla yapabileceğiniz uygulamada tek ihtiyacınız olan Self Servis şifresi.

Birden fazla hat yönetimini destekleyen Self Servis, hem faturalı hem de faturasız hat işlemlerinin yapabildiği bir Vodafone uygulaması. Faturalı hat sahibi olarak henüz faturalandırılmamış güncel görüşme tutarınızı sorgulayabilir, e-Fatura başvurusu gerçekleştirebilir, son fatura bilginizi ve geçmiş faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Faturasız hat sahibi iseniz, kredi kartınızla hattınızı TL yüklemesi yapabilir, TL bakiyenizi görebilir, Vodafone faturasız hat kullanan arkadaşlarınıza hızlıca TL transferi yapabilirsiniz.

Self Servis’in bir de faturalı faturasız hat kullanıcılarına ortak sunduğu özellikler bulunmakta. Hem faturalı hem de faturasız abonelerin yapabilecekleri işlemler arasında;

  • Tarife görüntüleme, tarife değişikliği, indirimli numara tanımlama işlemleri
  • Konuşma, mesaj ve internet paket kullanımlarını görüntüleme
  • İnternet, mesaj ve yurt dışı arama paketi satın alma
  • Çeşitli servisler için açma / kapatma işlemleri (3G, Görüntülü Konuşma, MMS, Yurt Dışını Arama, Veri Dolaşımı, Gizli Numaradan Aranma)
  • Yurt dışı arama paketlerini inceleme, satın alma, paket kullanımını görüntüleme
  • Mesaj paketlerini inceleme, satın alma, paket kullanımını görüntüleme
  • Vodafone Cep Merkezleri ve iletişim bilgilerine erişme
  • Bana Özel menüsü altından hatta özel kampanyaları takip etme
  • Yardım menüsü altından hatla ilgili yaşanan sorunları için destek alma
İndirme Sayfası (tamindir.com)

Vodafone Self Servis uygulaması ile bireysel hattınız ile ilgili tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Uygulamayı Windows Phone cihazlarınıza yükleyerek tarifenizi görüntüleyebilir, tarife değişikliği yapabilir, konuşma, mesajlaşma ve internet paketi kullanımlarınızı görüntüleyebilir, internet ve yurtdışı paketleri satın alabilir, paketlerinizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca 3G, görüntülü konuşma, yurtdışı kullanım, yurtdışını arama, gizli numaradan aranma servislerini açıp kapatabilirsiniz. Bunun yanı sıra bulunduğunuz bölgede yer alan Vodafone Cep Merkezleri'ni görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bu özelliklere ek olarak Faturalı aboneler, bakiye bilgilerini görüntüleyebilir, cep lira yükleyebilir, başka hatlara cep lira transferi yapabilirler. Faturalı abonelere sunulan özellikler tüm bunlarla sınırlı değil. Ayrıca son fatura ve geçmiş fatura bilgilerini görüntüleyebilir, dönem için harcama miktarını görüntüleyebilir, e-fatura başvurusu yapabilirler.

Bununla birlikte uygulama içerisinde bulunan Numaralarım menüsüne yeni numara ekleyerek çıkarabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)

Vodafone Self Servis Uygulaması ile abonelik işlemlerinizi kendiniz yapın; hem zamandan, hem paradan tasarruf edin.

Vodafone Self Servis Uygulaması, bireysel abonelere hatları ile ilgili birçok işlemi yapabilme imkanı sunuyor. Paket bakiyelerini* kontrol etmek, ya da yeni paket almak; faturalı hatlar için güncel kullanımı veya geçmiş fatura detaylarını incelemek; faturasız hatlar için TL bakiyesini öğrenmek, TL yüklemek** ya da transfer etmek artık çok daha kolay.

Cep telefonunuzla Vodafone şebekesi üzerinden internet bağlantınızı sağlıyorsanız şifre girmenize gerek kalmadan direk Self Servis uygulamasının menüsüne ulaşıp, hızlı ve pratik şekilde abonelik işlemlerinizi ücretsiz*** olarak yapabilirsiniz.

Eğer kablosuz ağ üzerinden bağlantınızı sağlıyorsanız, Self Servis uygulamasına giriş için şifre girmeniz gerekir. Şifrenizi S ya da SIFRE yazıp 7048'e ücretsiz kısa mesaj göndererek kolaylıkla alabilirsiniz.

Self Servis uygulamasından bir süre için sadece bireysel aboneler faydalabilirler.

* Faturalı abonelerimiz için son 48 saat içerisinde yapılan kullanım bu bilgiye dahil değildir. ** Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için kredi kartı bilgilerinizin Online Self Servis’de tanımlı olması gerekmektedir.*** Vodafone Self Servis akıllı telefon uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Vodafone Self Servis Uygulaması’nı uygulama marketinden indirmek için kullanacağınız internet bağlantısı mevcut data tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Vodafone Self Servis akıllı telefon uygulaması’nın kullanımı ücretsizdir. Vodafone Cep Merkezi arama modülünde kullanılan 3. parti uygulamasından gelen haritanın kullanacağı internet bağlantısı için mevcut data tarifenizden ücretlendirilirsiniz.

İndirme Sayfası (gezginler.net)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;