Ziraat Mobil

Windows Phone için Ziraat Bankası Mobil Bankacılık Uygulaması

Platform: Windows Mobil
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Üretici: Ziraat Bankası
tamindir.com indir.com

Ziraat Mobil, Ziraat Bankası’nın Windows Phone kullanıcıları için hazırladığı resmi mobil bankacılık uygulaması. Bankacılık işlemlerini daha güvenli ve kolay hale getiren uygulama ile vadeli ve vadesi hesap hareketlerini takip etmekten kredi kart harcamalarını görüntülemeye, para transferi yapmaktan fatura ödemeye kadar pek çok işlem yapılabiliyor.

Ziraat Bankası’nın bankacılık işlemlerini kolaylaştıran mobil uygulaması Windows Phone platformunda da oldukça başarılı. İşlemler arası hızlı geçiş mümkün kılan arayüzün yanında pek çok işlemin tarayıcı üzerinden değil de doğrudan uygulama içerisinden yapılabiliyor olması yönünden Akbank’tan sonra en iyi bankacılık uygulaması diyebilirim.

Faturalarınızı ödemekten kredi kartı ve hesap hareketlerini incelemeye kadar hemen her şeyi yerinizden kalkmadan yapabilmenize imkan tanıyan bankacılık uygulamasında en yakın Ziraat Bankası Şube ve ATM’leri, piyasa verileri, döviz ve altın işlemleri, yatırım işlemleri, kredi bölümleri de bulunuyor.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Ziraat Mobil, uygulaması Ziraat Bankası'nın müşterilerine hızlı bankacılık adına hizmet içerikli kullanımlar için sunduğu bir mobil yazılımdır.

Ziraat Bankası müşterilerine güvenli olarak istediğiniz her yerden Windows mobile işletim sistemli akıllı cihazlar üzerinden İnternet aracılığı ile erişim desteği ve hizmet hisseyatı sunan bir yazılım sunmuştur. Gelişmiş sistem ile tüm hesaplarınıza bireysel ve kurumsal olarak erişim ve işlem hakkı sunmaktadır.

Uygulama içerisinde; En yakın Ziraat olarak menü mevcut olup tüm şube ve ATM?lerimizin lokasyonlarına kolaylıkla ulaşabilir, ihtiyaç halinde yol tarifi alabilirsiniz. Ayrıca olarak, Finansal veriler alanından bankaya ait piyasa verilerine anlık olarak ulaşabilirsiniz. Her türlü hesap hareketlerinizi görüntülemekte mümkün olacaktır.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;